archív aktualít rok 2013

TON představí v Kolíně novinky i výrobní proces

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

TON MoritzTaké letos si společnost TON nenechá ujít příležitost prezentovat se na jednom z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů zaměřených na vybavení interiérů, IMM Cologne v Kolíně nad Rýnem. Stejně jako v předchozí ročníky, i v tom letošním bude stánek TON plný novinek.

TON DeltaVůbec poprvé zde budou prezentovány luxusní židle a křesla MORITZ. Milovníci minimalistického vzhledu pak ocení nový elegantní stůl DELTA. Stejně jako prémiový set MORITZ, tak i stůl DELTA pochází s dílny rakouského designéra Kai Stania.

TON MojoDalším produktem, který zaujme na veletrhu IMM Cologne, bude novinka představená loni v říjnu na veletrhu Orgatec 2012 – první celodřevěná kancelářská židle MOJO z ateliéru slovenského designéra Michala Riabice. Díky pérové podnoži umožňuje předozadní pohupování, a tím podvědomě aktivuje myšlení člověka.

Koncept stánku, který naleznete v hale 11.1 na místě C-041, taktéž vytvořil Michal Riabic, jehož houpací křeslo Wave bylo oceněno jako Nábytek roku 2011 v České republice. Návštěvníci se mohou těšit, že nahlédnou přímo do jedinečného procesu výroby ohýbaného nábytku. Koncept stánku totiž prozrazuje tajemství výrobního postupu nábytku TON.

Foto: TON

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina