archív aktualít rok 2012

BÖHM představil novinky pro nejnáročnější zákazníky

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

BoehmSpolečnost BÖHM, český výrobce sedacího nábytku z Červeného Kříže u Jihlavy, představila na podzim letošního roku veřejnosti dva nové modely sedacích souprav BERN a NICE. I přes poměrně vysoké ceny, pohybující se kolem 120 – 140 tis. Kč za kus, vzbudily velkou pozornost mezi návštěvníky pražských veletrhů Tendence a For Interior.

Postaraly se o to dva Roll-Up bannery s informací, že jde o modely pro nejnáročnější zákazníky, které jako první v Evropě využívají novou generaci polyesterového rouna vyrobeného patentovanou technologií vyvinutou v ČR a založenou na kolmé orientaci vláken ve vlákenné vrstvě.

Jedná se o tuzemský produkt vyráběný ze 100% polyesterových dutých vláken s obsahem modifikovaných elastických bikomponentních pojivých vláken nové generace. Tato vlákna, vyvinutá v Japonsku, zajišťují soudržnost výrobku, který v daném materiálovém složení je určen především pro výrobce čalouněného nábytku a matrací. Představuje nový druh netkané textilie, tvořící přechod mezi klasickou netkanou textilií, vyrobenou na ukladačích, a polyuretanovými pěnami.

Do čalouněného nábytku ho jako první v Evropě aplikovala právě společnost BÖHM, kterou podle obchodního ředitele Jaroslava Frantála zaujaly, stejně jako řadu návštěvníků výše zmíněných veletrhů, některé jeho výjimečné vlastnosti.

Podrobněji materiál představíme v některém z příštích vydání Dřevařského magazínu.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina