archív aktualít rok 2012

Živnostníkem roku Karlovarského kraje se stal truhlář Josef Ulovec

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Josef_UlovecTitul Era Živnostník roku 2012 v Karlovarském kraji získal truhlář Josef Ulovec z Ostrova a zajistil si tak postup do celorepublikového finále.

O živnostenský titul bojovalo 204 podnikatelů. „Josef Ulovec začal podnikat v oboru, ve kterém není vyučený, a uspěl. Navíc obstál ve velmi silné konkurenci. Zaujal mě také jeho podnikatelský příběh. Neměl to lehké, ale nikdy se nevzdal,“ komentoval rozhodnutí poroty její člen Petr Průcha, regionální ředitel Poštovní spořitelny.

Josef Ulovec podniká jako truhlář už dvacet let, vyrábí nábytek na zakázku. Původně se zaměřoval na postele, a to poté, co si jako amatér vyrobil vlastní manželskou postel. Zažil léta odříkání a dřiny, ale dnes má vlastní dílnu a zaměstnance. „V současné době za námi chodí i významnější zákazníci. Díky novým technologiím jsme schopni zvládnout i velice složité a objemné zakázky,“ uvedl podnikatel.

Slavnostní vyhlášení celostátních vítězů soutěží Vodafone Firma roku 2012 a Era Živnostník roku 2012 proběhne 4. prosince v Praze a bude možné jej sledovat v přímém přenosu na ČT24.

Foto: Firmaroku.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina