archív aktualít rok 2012

Podnikatelé mohou i letos soutěžit o titul Podnikatel roku

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Podnikatel_roku_2011_ZemanZašlete vlastní nominaci nebo doporučte podnikatele do 30. listopadu 2012.
Společnost Ernst & Young vyhlásila 13. ročník soutěže Ernst & Young Podnikatel roku. V boji o titul přitom nerozhodují jen čísla, ale především zajímavý podnikatelský příběh. Soutěží se v kategoriích Podnikatel roku České republiky, Technologický podnikatel roku a Začínající podnikatel roku.

Kromě celorepublikového vítěze, který bude Českou republiku reprezentovat na světovém finále v Monte Carlu, bude porota oceňovat i nejlepší podnikatele v krajích. Součástí projektu bude také soutěž Sociálně prospěšný podnikatel roku.

Soutěže Ernst & Young Podnikatel roku 2012 se může zúčastnit podnikatel – vlastník minimálně 25 % základního jmění společnosti, nebo spolumajitel veřejně obchodovatelné společnosti, který má rozhodující vliv na její fungování. Daná společnost pak musí existovat nejméně 2 roky a musí mít nejméně 10 zaměstnanců. Nominace budou přijímány do 30. listopadu 2012. Nominační formulář je přístupný na stránkách soutěže www.podnikatelroku.cz. Nominovat nebo poslat tip na podnikatele do soutěže může také jeho kolega, zákazník, zaměstnanec nebo manžel(ka).

Podrobné informace včetně podmínek účasti najdete na webových stránkách soutěže.

Foto: Cenu čtenářů MF DNES a iDNES.cz, o „Nejlepší podnikatelský příběh“ v loňském roce obdržel Jaroslav Zeman ze společnosti DETOA Albrechtice s.r.o.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina