archív aktualít rok 2012

Dřevěná stavba roku 2012 – přihlašování zahájeno

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Detske_hriste_LedciceDnešním dnem (3.9.2012) bylo ukončeno přihlašování dřevěných hřišť do soutěžní ankety Dřevěná stavba roku – kategorie Dřevěné hřiště. Zároveň bylo zahájeno přihlašování v kategoriích dřevěných konstrukcí a domů.

Letošní kolo soutěže bylo odstartováno 1.6.2012 a tvoří ho stejně jako v loňském ročníku celkem 6 soutěžních kategorií:
• Dřevěné hřiště – REALIZACE
• Dřevěná konstrukce – NÁVRHY
• Dřevěná konstrukce – REALIZACE
• Moderní dřevostavby – NÁVRHY
• Moderní dřevostavby – REALIZACE
• Roubené domy – REALIZACE

Kategorie realizací představí hotové stavby, které byly postaveny na území České anebo Slovenské republiky. Do ankety mohou být přihlášeny stavby, které splňují požadavky soutěžních podmínek a to bez omezení doby jejich realizace.

Kategorie návrhů opět představí možnosti a potenciál dřevěných staveb. Tyto „volné“ disciplíny umožní prezentaci nejen práce zkušených odborníků, ale i mladých projektantů a architektů anebo studentů.

V kategorii Dřevěné hřiště bude, podle termínů zveřejněných na stránkách soutěže, hlasování pro širokou veřejnost probíhat od 7.9. do 21.9.2012. Vyhlášení vítězných soutěžních hřišť a vítězných hlasujících proběhne 29.9.2012 a vítězové budou publikováni na webových stránkách ankety DSR 2012 www.DrevenaStavbaRoku.eu v termínu 1.10. – 31.10.2012.

Přihlašování v kategoriích dřevěných konstrukcí a domů bude ukončeno 14.12.2012. Hlasování pak bude otevřeno v lednu a ukončeno v únoru 2013. Přesné termíny budou zveřejněny dodatečně.

Slavností vyhlášení výsledků proběhne za účasti všech vyhlášených vítězů na mezinárodním veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013, kde budou předány ceny výhercům kategorií dřevěných konstrukcí a domů.

Veškeré informace o soutěži včetně přihlášených staveb naleznete na stránkách soutěže.

Foto: Dětské hřiště Ledčice

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina