archív aktualít rok 2012

Soutěž pro mladé – ADMONTER design contest 2012

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

ADMONTER3Ukaž co v Tobě je! Vyhraj víkend v rakouském městečku Admont a poznej kraj, kde se vyrábí přírodní podlahy a velkoplošné desky Admonter.

Rakouská společnost STIA Holzindustrie GmbH, výrobce přírodních dřevěných velkoplošných desek ADMONTER, vyhlašuje první ročník soutěže Admonter desing contest 2012 v České republice, kterého se může zúčastnit každý student vysoké školy, který se zajímá o architekturu, design a stavebnictví.

ADMONTER2Úkolem je navrhnout designový kousek pro interiér za pomoci vícevrstvých velkoplošných desek Admonter, určených pro výrobu nábytku a interiérového vybavení. Vybírat je možné libovolně ze široké škály klasických evropských či amerických dřevin, ale také z tepelně nebo speciálně upravených dřevin (staré povrchy apod.).

Navržené interiérové vybavení může být kombinováno i s jiným materiálem, jako je nerez, kůže, kámen pro designové či konstrukční požadavky, ale také s přírodními dřevěnými podlahami Admonter.

Na vítěze čekají dvě noci v Alpském městečku Admont pro dvě osoby s prohlídkou výroby velkoplošných desek a podlah.

Podmínky soutěže a kompletní informace naleznete na webu www.admonter.goneo.cz a také na stránkách výrobce www.admonter.cz.

Uzavírka pro zaslání návrhů je 25.10.2012.

Tak držíme palce a přejeme mnoho úspěchů!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina