archív aktualít rok 2012

Slavnosti dřeva zahájí Vladimír Hron

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Slavnosti_dreva_VolaryLetošní 19. ročník Slavností dřeva ve Volarech, který proběhne již o tomto víkendu, zahájí v sobotu 18.8. spolu se starostkou města Martinou Pospíšilovou známý bavič, moderátor, zpěvák a čtyřnásobný držitel ceny Tý-Tý Vladimír Hron.

Kromě zahájení slavností bude mít Vladimír Hron samostatné dopolední vystoupení.

Ani letos nebudou návštěvníci Volarských slavností dřeva ochuzeni o dřevorubeckou show. Toto mezinárodní dřevorubecké klání předznamená tradiční soutěž v netradičních disciplínách, ve kterých se utkají družstva partnerských měst o putovní Volarský dřevák. Ten v loňském roce podruhé získalo těsně před domácími družstvo z Perlesreuthu.

Podobně jako v loňském roce ani letos neplánují organizátoři slavností program pro páteční večer. Zato v sobotu a v neděli by toho mělo být k vidění, slyšení a koupení dost. „Za kinem bude prostor vyhrazený dechovce a našim dobrovolným hasičům, v parčíku u Jahody bude celodenní doprovodný program s ležením rytířů, na náměstí vystoupí Vladimír Hron, večer bude pódium patřit kapele Renesance a na půlnoc chystáme ohňostroj. V neděli by měl hrát Přímý přenos, pro děti chystáme pohádku a tradiční dřevákový pochod,“ stručně shrnula starostka program Slavností dřeva.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina