archív aktualít rok 2012

Výstava průmyslového designu v Londýně slavila úspěchy

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Vystava_v_LondyneMinisterstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) dalo v Českém domě prostor výrobcům skla, šperků a mladým designérům, aby v Londýně ukázali výsledky své práce. Projekt výstavy pod názvem CREATIVE INDUSTRY obdivovali nejen podnikatelé, ale i sportovní fanoušci a další návštěvníci českého domu. Záměr ministerstva, zviditelnit české designové výrobce v rámci olympiády, se tak osvědčil.

„Olympijské hry jsou vhodným marketingovým produktem k prezentaci. Proto jsem chtěl dostatečně využít této příležitosti a stejně jako sportovci hájit jméno České republiky a ukázat naše firmy v nejlepším světle britské straně a zahraničním návštěvníkům českého olympijského domu,“ uvedl ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

Vystavovatelé si velice pochvalovali možnost prezentovat své výrobky na akci světového významu. „Velmi si vážíme spolupráce s Ministerstvem průmyslu a obchodu, které nám umožnilo být součástí projektu prezentace českého průmyslového designu. Vystavovat naše výrobky v Českém domě v čase probíhající olympiády je pro nás skvělou příležitostí, jak otevřít nové obchodní možnosti,“ uvedl Michal Peřina, majitel společnosti LUGI vyrábějící nábytek na zakázku.

Své úspěšné výrobky na výstavě prezentovala také společnost TON.

Zdroj: MPO

Související články:

TON na Olympiádě v Londýně

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina