archív aktualít rok 2012

Spustili nejmodernější montážní linku v České republice

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Hanak_linka1Společnost HANÁK NÁBYTEK, jeden z předních tuzemských výrobců kuchyní a bytového nábytku, opět potvrzuje, že si stále stojí za svojí filozofií: investicemi do moderních technologií se držet mezi nejvyspělejšími evropskými producenty.

Doba pro nábytkářské firmy není nejjednodušší. Vedení společnosti HANÁK NÁBYTEK se ale od počátku své činnosti drží zásady, že pokud se chce udržet mezi nábytkářskou „elitou“, nemůže si dovolit ztratit krok s konkurencí. Efektivita – produktivita – flexibilita. Tři základní termíny, které se pro ni staly synonymem konkurenceschopnosti. Místo do masivní reklamy se proto letos rozhodli investovat do nového a kvalitního vybavení výroby.

Od června letošního roku firma spustila do provozu novou plně automatizovanou montážní linku, která umožňuje rozšíření kapacity výroby, zvýšení produktivity, přesnosti, kvality a spolehlivosti výrobních procesů. Díky zefektivnění a optimalizaci výrobních postupů může firma zase o něco zkrátit dodací lhůty svých výrobků.

Hanak_linka2Linka, u které při plném výkonu pracuje zhruba 15 lidí, provádí většinu operací zcela automaticky. Na vstupu jeden pracovník podle zvoleného programu vkládá plošné ohraněné dílce. Elektrooptická čidla provedou jejich kontrolu a pokud dílce odpovídají zadání programu, pustí je dál. Jednotlivé automatizované uzly linky pak provedou veškeré hlavní operace, jako je frézování, vrtání, montáž a balení, a na konci linky vyjede hotový a zabalený výrobek připravený k expedici.

„Investice do modernizace výrobního závodu je pokračováním mnohaleté filozofie naší společnosti, tj. být v technologiích a výrobních procesech, v kvalitě vstupních materiálů a jejich zpracování na špičce mezi nábytkářskou konkurencí. Je to investice do budoucnosti a souvisí s naší plánovanou expanzí na další zahraniční trhy,“ uvedlo vedení společnosti k pořízení nové linky.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina