archív aktualít rok 2012

Zvyšují konkurenceschopnost nákupem nových technologií

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
UNIS-NSituace na trhu s nábytkem vede české výrobce nábytku ke zvyšování orientace na zákazníka. Trendem je stále větší podíl zakázkové výroby. Ve výrobní společnosti UNIS-N v květnu letošního roku zakoupili nový CNC obráběcí stroj. Zakoupením tohoto vysoce sofistikovaného stroje společnost zvýšila svou konkurenceschopnost na českém i evropském trhu. Investice pomohla rozšířit výrobu i o složitější tvary nábytku. Navíc firma rozšiřuje výrobu i o nábytek z lamina.
CNC obráběcí stroj umožňuje společnosti rozšířit výrobu nábytku na zakázku z různých typů materiálu. Kromě 100% masivu je výroba rozšířena o již zmíněné lamino. Nově také společnost UNIS-N zařazuje do výroby i interiérové dveře a schody. V souvislosti s rozšířenými výrobními možnostmi uvedla společnost do provozu nové internetové stránky www.zakazkovyinterier.cz, kde se zákazníci dovědí bližší informace o možnostech výroby nábytku na míru, včetně rozsáhlé fotogalerie.
Společně s investicí do nové moderní technologie byly modernizovány i dílenské prostory. Kompletně byla vyměněna vzduchotechnika, dřívější zastaralé jednotlivé odsávací systémy byly nahrazeny zbrusu novým centrálním odsáváním. Tím se výrazně zlepší pracovní prostředí. Odsávání je svedeno do nově zakoupeného briketovací lisu. Výroba je nyní dokonale bezodpadová. Hotové brikety začne společnost UNIS-N v blízké době nabízet jako ekologické palivo.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina