archív aktualít rok 2012

Plánují zaměstnat více lidí a rozšířit své firemní aktivity

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

KasperCZ1Odvážnou strategii si pro letošní rok a do budoucnosti plánuje Rudolf Kasper, jednatel a většinový vlastník skupiny rodinných firem holdingu Kasper.
Nejen že chce letos zvýšit celkové tržby o více než 130 milionů korun, ale během pěti let počítá se zvýšením počtu zaměstnanců zhruba o sedmdesát lidí a očekává tržby vyšší dokonce o 400 milionů korun oproti současnosti.

„Soustředím se zejména na personální a investiční rozvoj tak, abych uskutečnil dlouhodobý strategický plán, jehož cílem je výrazně posílit pozice jednotlivých firem holdingu na jejich specifických a náročných trzích,“ podotkl Rudolf Kasper.

KasperCZ2Holding se může při své práci opřít o výsledky z loňského roku, který byl pro firmu rekordní, dosáhla totiž nejlepších výsledků od doby svého vzniku. Podle předběžných výsledků účetní závěrky dosáhly loni celkové tržby holdingu, tvořeného třemi rodinnými firmami, 514,3 milionu korun a předběžný provozní zisk činil téměř 50 milionů.
Holding Kasper, který se soustředí na výrobu a montáž nosných dřevěných konstrukcí v České republice a v Polsku a rovněž na oblast strojírenskou v Evropě, Asii a Americe, kde se specializuje na výrobu náročných finálních produktů z plechu, zaměstnává nyní 295 pracovníků. Patří tak k významným zaměstnavatelům trutnovského regionu.

Zdroj: Hradecký deník

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina