archív aktualít rok 2012

Nejlepší dřevostavby roku 2011

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

PD_SkaliceSlavnostní vyhlášení vítězů soutěže Dřevěná stavba roku 2011, pořádané Nadací dřevo pro život pod záštitou Ministerstva zemědělství České republiky, úspěšně proběhlo v sobotu 25. února na 7. mezinárodním veletrhu DŘEVOSTAVBY 2012 v Praze – Holešovicích. Byla předána všechna ocenění v kategoriích dřevěných domů.

V průběhu slavnostního ceremoniálu převzali ocenění všichni vítězové v kategoriích:

• Návrhy moderních dřevostaveb
• Realizované moderní dřevostavby
• Realizované roubené domy

Tyto vítěze určilo veřejné hlasování a současně odborná porota.

DrevenaStavba2011Ve veřejném hlasování v kategorii Návrhy moderních dřevostaveb nejvíce hlasů získal návrh komfortního domu pro pětičlennou rodinu PD Skalice autorky Ing. Ireny Truhlářové. V kategorii realizovaných moderních dřevostaveb si vítěznou trofej odnesla společnost Ecomodula za stavbu mateřské školy Skalníkova v Mariánských Lázních. A konečně v kategorii realizovaných roubených domů se veřejnosti nejvíce líbil srub v Rejhoticích, který postavila společnost Haniš srubové domy.

Podrobné výsledky soutěže včetně vítězů hodnocení odborné poroty, a také vítězů již dříve ukončených kategorií (Dřevěná hřiště a Dřevěné konstrukce), jsou k dispozici zde.

Při příležitosti vyhlášení výsledků byl rozdáván nový katalog DSR 2011, obsahující všechny kategorie a zajímavosti o této soutěži. Současně bylo oznámeno i zahájení Putovní výstavy DSR 2011 po krajích ČR.

Srub_RejhoticeFoto: Nadace dřevo pro život

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina