archív aktualít rok 2012

AQUA-THERM 2012 NITRA: Nárast vystavovateľov o 20 %

aparatea_728x90-itatools-gif
aparatea_350x90-itatools-gif
aparatea_728x90-itatools-gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Aqua_ThermVšetky významné výrobné značky z oblasti vykurovania, ventilácie a klimatizácie sa predstavili od 7. do 10. februára 2012 len na 14. veľtrhu Aqua-therm 2012 v Nitre. Po dlhšej odmlke sa do Nitry vrátili výrobcovia kotlov a regulačných systémov. Predstavili nové typy kotlov (splyňovacie, peletizačné, plynové, elektrokotle), ale tiež tepelné čerpadlá, zariadenia na solárne vykurovanie, systémy podlahového, stenového a stropného vykurovania, klimatizácie a komínové systémy. Novinky predstavilo 135 vystavovateľov.

Poradenstvo v oblasti technických riešení a úspor za energie poskytovali už tradične Cech vykurovania, tepelných inštalácií a Slovenská inovačná a energetická agentúra.

Veľtrh i tento rok doplnil zaujímavý sprievodný program, ktorý pod názvom „Nízkoenergetické dni“ prebiehal priamo vo výstavnej hale M3. Pre návštevníkov bol prístupný zadarmo. Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia, ktorá je tradičným odborným garantom veľtrhu, pripravila sériu prednášok, ktoré sa zaoberajú konkrétnymi problémami pre riešenie pri rekonštrukcii bytov a stavbe domov.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina