archív aktualít rok 2012

Aktuální daňové informace

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Danovy_kalendarČeská daňová správa a portál Businessinfo.cz připravili na svých stránkách několik přehledných článků a návodů zaměřených na aktuální informace kolem daní, jejich přiznání, placení apod. V přehledech najdete odpovědi na nejčastější otázky související s touto problematikou.

Aktuálně k dani z příjmů fyzických osob za rok 2011

Dokument přináší formou dotazů a odpovědí informace k dani z příjmů fyzických osob za zdaňovací období roku 2011. Pro snadnější orientaci a vyšší přehlednost jsou dotazy uspořádány do několika okruhů. Lze tak snadno nalézt informace k předmětu daně, daňovému přiznání, formulářům, elektronickému podpisu či způsobům úhrady daně z příjmů fyzických osob.

Aktuální dotazy a odpovědi k dani z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti pro rok 2012

Přehled aktuálních dotazů a odpovědí k dani z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti pro rok 2012, tedy za zdaňovací období roku 2011. V přehledu naleznete odpovědi na otázky týkající se tiskopisů k dani a možnostem elektronického podání, slev na dani a daňových zvýhodnění, nerezidentů a studentů či penzijního připojištění a soukromé životní pojištění. Posledním okruhem často kladených otázek jsou dotazy na roční zúčtování daně.

Jak správně zaplatit daň finančnímu a celnímu úřadu

Daňový poplatník má více možností, jak svoje závazky vůči státu uhradit. Portál Businessinfo.cz připravil dokument, který seznamuje se všemi druhy plateb, přibližuje náležitosti jednotlivých úhrad a dává návod, jak vyplňovat jednotlivé tiskopisy pro úhradu daňové povinnosti.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina