archív aktualít rok 2012

Konzultujte exportní záměry s experty CzechTrade

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo_CzechTradeAgentura CzechTrade nabízí 150 českým firmám, které zatím nevyužily služeb jejích zahraničních kanceláří, jedinečnou příležitost individuálně konzultovat exportní záměry s téměř čtyřmi desítkami zahraničních zástupců agentury a dalšími oborovými specialisty na akci Meeting Point CzechTrade. Akce je bezplatná a uskuteční se ve dnech 14. až 15. února v pražském kongresovém hotelu Clarion.

„Prostřednictvím této tradiční největší živé konzultace na téma export v naší zemi nabízíme exportérům více než 600 bezplatných konzultačních hodin,“ uvedl Milan Hovorka, náměstek ministra průmyslu a obchodu. „Díky tomu mohou získat kompletní informace o možnostech svého uplatnění v různých částech světa a cílenější popis možností k dosažení této strategie.“

Nový formát předpokládá dokonalou přípravu na jednotlivá jednání ještě před samotnou akcí. Díky cílené kontaktní kampani klientského centra CzechTrade se zástupci podniků budou mít odborníci CzechTrade více informací o charakteristice a konkurenční výhodě jednotlivých produktů. Umožní tak regionálním centrům a centrále CzechTrade sestavit flexibilní pracovní skupinu odpovídající potenciálu každého klienta. Z tohoto důvodu se i časová dotace letošního Meeting Point pro jeden podnik zdvojnásobila.

Zdroj: BusinessInfo.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina