archív aktualít rok 2011

16. ročník SUSO odstartovalo postupové kolo v Ostravě

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

SUSU_Ostrava_2011Nový, již 16. ročník Soutěžní přehlídky řemesel SUSO byl zahájen prvním postupovým kolem pro region severní Morava, které se uskutečnilo ve dnech 14. a 15. října 2011 na Výstavišti Černá louka v Ostravě jako doprovodný program výstavy Dům a byt.

O zájmu škol o soutěž svědčí i počet účastníků na tamto postupovém kole. Zúčastnila se ho dvojčlenná družstva truhlářů z 12 středních škol. Vítězi se stali Adam Mrožek a Jan Vašík ze SŠ nábytkářské a obchodní Bystřice pod Hostýnem. Druhou příčku obsadili Adam Duda a Matouš Harazím ze SOU stavebního Opava, p. o. Na třetím místě se umístila tentokrát dvě družstva se shodným počtem bodů, a sice Tomáš Bártek a Vladimír Martinát ze SPŠ stavební Valašské Meziříčí a Lukáš Červenka s Lukášem Hladkým ze SOŠ technické Uherské Hradiště.

SUSU_Ostrava_2011_poukazVšechny čtyři dvojice kromě hodnotných cen od sponzorů poprvé získaly také roční předplatné časopisu Dřevařský magazín, hlavního mediálního partnera oboru truhlář. První dvě družstva postupují do celostátního klání, které proběhne v Praze v rámci veletrhu For Arch 2012.

Hotové soutěžní výrobky – zahradní podnožky, si tentokrát odnesli zástupci Dětského domova a Školní jídelny, Ostrava-Hrabová.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina