archív aktualít rok 2011

Třetí ročník soutěže NÁBYTEK ROKU byl odstartován

ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nabytekroku2012Včera (6.10.2011) při příležitosti zahájení výstavy For Interior v Praze, vyhlásila Asociace českých nábytkářů (AČN) již třetí ročník soutěže o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce NÁBYTEK ROKU 2012.

Hlavním cílem soutěže je podle organizátora podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice s důrazem na kvalitní design. Soutěž umožňuje bližší poznání a rozbor výrobků českých nábytkářů. Zkvalitňuje informovanost a odborné i laické veřejnosti představuje spektrum současných špičkových výrobků v českém odvětví výroby nábytku. Podtrhuje fakt, že se v České republice kvalitně designovaný nábytek nejenom vyrábí, ale i vyvíjí.

Ocenění může získat nábytek, který je vyráběn firmou se sídlem v České republice. Termín pro přijímání přihlášek do soutěže je do 15.1.2012. Přihlášeny mohou být produkty, které vznikly v období předešlých tří let od vyhlášení soutěže. Nábytek bude hodnocen z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého materiálu. Propozice soutěže s detailními informacemi jsou zveřejněny na stránkách AČN.

Jak AČN uvedla koncem září, NÁBYTEK ROKU 2012 bude možná poslední ročník, kterého se budou moci zúčastnit nečlenové AČN bezplatně. V roce 2013 by mohl být vybírán poplatek sloužící k úhradě nákladů s organizací soutěže.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina