archív aktualít rok 2011

Třetí ročník soutěže NÁBYTEK ROKU byl odstartován

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nabytekroku2012Včera (6.10.2011) při příležitosti zahájení výstavy For Interior v Praze, vyhlásila Asociace českých nábytkářů (AČN) již třetí ročník soutěže o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce NÁBYTEK ROKU 2012.

Hlavním cílem soutěže je podle organizátora podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice s důrazem na kvalitní design. Soutěž umožňuje bližší poznání a rozbor výrobků českých nábytkářů. Zkvalitňuje informovanost a odborné i laické veřejnosti představuje spektrum současných špičkových výrobků v českém odvětví výroby nábytku. Podtrhuje fakt, že se v České republice kvalitně designovaný nábytek nejenom vyrábí, ale i vyvíjí.

Ocenění může získat nábytek, který je vyráběn firmou se sídlem v České republice. Termín pro přijímání přihlášek do soutěže je do 15.1.2012. Přihlášeny mohou být produkty, které vznikly v období předešlých tří let od vyhlášení soutěže. Nábytek bude hodnocen z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého materiálu. Propozice soutěže s detailními informacemi jsou zveřejněny na stránkách AČN.

Jak AČN uvedla koncem září, NÁBYTEK ROKU 2012 bude možná poslední ročník, kterého se budou moci zúčastnit nečlenové AČN bezplatně. V roce 2013 by mohl být vybírán poplatek sloužící k úhradě nákladů s organizací soutěže.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina