archív aktualít rok 2011

Zručnost mladých čalouníků prověří 1. ročník Mistrovství ČR

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Soutez_calounik1Budoucí čalouníci změří své znalosti a praktické dovednosti na 1. ročníku Mistrovství ČR s mezinárodní účastí, které se uskuteční 25.11.2011 na brněnském Výstavišti u příležitosti Veletrhu středních škol. Soutěž odborných dovedností oboru vzdělání čalouník pořádá Cech čalouníků a dekoratérů ve spolupráci se SOŠ a SOU stavebním Brno – Bosonohy a Jihomoravským krajem.

Soutěže se zúčastní dvoučlenná družstva žáků oboru vzdělávání čalouník s doprovodem pedagogického pracovníka nebo jedné dospělé osoby. Teoretické odborné znalosti soutěžících prověří písemný test – výběr z 55 základních znalostních otázek. Úkolem v praktické části soutěže bude zhotovit čalounění sedáku podnožky – sedačky.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen proběhne po ukončení soutěže v 17:00 hod za přítomnosti náměstka hejtmana Jihomoravského kraje pro oblast školství Ing. Stanislava Juránka, zástupců sponzorské organizace, Cechu čalouníků a dekoratérů, organizátorů, pedagogického dozoru a všech soutěžících. Součástí slavnostního ceremoniálu bude předání zhotovených výrobků přítomným zástupcům vybraného dětského domova či sociálního zařízení pro seniory.

Případní zájemci o účast v soutěži z řad středních odborných škol a učilišť z ČR a SR mohou svoji přihlášku zaslat nejpozději do 31.10.2011, a to poštou na adresu SOŠ a SOU stavební Brno – Bosonohy, Pražská 38b, 642 00 Brno, faxem: +420 547 217 100 nebo e-mailem: sekretariat@soubosonohy.cz. Detailní informace o harmonogramu, podmínkách, pravidlech a zadání soutěže si můžete stáhnout zde.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina