archív aktualít rok 2011

TON představí finální podobu židle 002

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

TON002Firma TON, výrobce ohýbaného nábytku, představí v rámci Designbloku 2011 finální podobu židle 002 a expozici doprovázenou multimediální projekcí. Mezinárodní přehlídka novinek z oblasti designu se koná od 4. do 9. října v Praze. Expozice TON bude umístěna v budově Futurama v Praze – Karlíně, v 1. patře v Central area.

Stejně jako v loňském roce, také letos spolupracoval TON na designu expozice s významným českým designérským studiem Olgoj Chorchoj. Představovaná židle 002 bude ústředním motivem celé této expozice a návštěvníci budou moci vidět jak židli v celé své kráse, tak i její jednotlivé díly. Mimo židli 002 se zde objeví také další nové produkty, jako lavice Sympozio od Reného Šulce nebo věšák od Jana Padrnose.

V rámci Designbloku vznikla stránka s názvem Get more design…, která přináší zajímavé informace o židli 002 a zároveň zde probíhá do konce září soutěž Get more design…express yourself. Zájemci si zde můžou vytvořit vlastní židli 002. Nejkreativnější díla budou odměněna a některá se také objeví přímo na Designbloku. Jednotlivá díla si můžete prohlédnout zde.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina