archív aktualít rok 2011

Zaměstnat člověka se zdravotním postižením?

ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

PostizeniNa bezplatném semináři, který se koná 20. 10. 2011 na BVV v Brně (v rámci veletrhu Medical Fair, který probíhá souběžně s veletrhem WOOD-TEC 18. až 21. října) můžete získat spoustu informací, které vám pomohou zbavit se předsudků o tom, že zaměstnávání lidí se zdravotním postižením je nákladné, náročné a bez efektu. Pořádající Liga vozíčkářů v minulosti již spolupracovala s mnoha zaměstnavateli, u kterých našli lidé se zdravotním postižením uplatnění a kterým pomohla formou poradenství nebo získáním příspěvku na úhradu mzdových nákladů.

Součástí programu semináře je nejenom nabídka poradenství a podpora tvorby nových pracovních míst formou úhrady mzdových příspěvků a příklady dobré praxe, ale zároveň bude prostor věnován i legislativním novinkám zákona o zaměstnanosti, ke kterým se schyluje v příštím roce.

Součástí veletrhu Medical Fair, v jehož rámci se koná i seminář, bude rovněž možnost bezplatné konzultace bezbariérových úprav se stavební inženýrkou, konzultace v oblasti pracovně-právní a zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Seminář realizuje nezisková organizace Liga vozíčkářů, která má, díky spolufinancování projektů Šance bez bariér a Agentura A-P-Z z ESF prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR, své pobočky v regionu Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Pro zaměstnavatele z těchto krajů je také přednostně seminář určen.

Termín a čas: 20. října 2011; 9:00 až 11:15

Místo konání: Brno, Výstaviště (Kongresové centrum), sál D

Další informace naleznete v přiložené pozvánce.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina