archív aktualít rok 2011

SAPELI Firmou roku 2011 Kraje Vysočina

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

SAPELI1Český dřevařský průmysl slaví další úspěch. Ve středu 21. září byla Firmou roku Kraje Vysočina vyhlášena společnost SAPELI z Polné, výrobce dveří a zárubní. Uspěla v konkurenci 242 přihlášených firem.

V soutěži, která svým všeoborovým a regionálním zaměřením patří v současné době k největším podnikatelským kláním v zemi, rozhodovala třináctičlenná porota osobností z oblasti českého byznysu. Firma SAPELI uspěla mimo jiné v hodnocení ekonomických výsledků, srovnání startovních podmínek podniků a marketingového odlišení. „Ocenili jsme stabilitu firmy v rámci kraje, velký počet vytvořených pracovních míst, vztah k zaměstnancům, zákazníkům a ekologii. SAPELI nabízí široký sortiment výrobků s důrazem na funkčnost, design a kvalitní servis,“ komentoval výběr poroty její člen Aleš Záruba.

Kromě hlavní kategorie si SAPELI odnesla také titul Odpovědná firma roku 2011 Kraje Vysočina. Odborná porota ocenila dodržování etického kodexu v byznysu, který znamená naplňování vizí, strategií a cílů a soustavné investice do vzdělávání zaměstnanců. Navíc v oblasti ekologie se společnosti za poslední 2 roky podařilo snížit spotřebu energie ve výrobě o celých 50 %.

SAPELI_VrtalCenu při slavnostním večerním vyhlášení na Krajském úřadě v Jihlavě převzal z rukou pořadatelů Ing. Jaroslav Vrtal, majitel společnosti SAPELI, a.s. Díky regionálnímu vítězství bude firma reprezentovat Kraj Vysočina v celorepublikovém finále soutěže.

SAPELI je již třetím úspěšným subjektem v naší branži, kterému se v letošních krajských kolech soutěže podařilo vystoupat na nejvyšší příčku. Před dvěma týdny uspěli také truhlář Jáchym Mimra z Pardubic, který se stal živnostníkem roku Pardubického kraje, a výrobce dřevěných hraček, společnost DETOA Albrechtice, vyhlášená Firmou roku Libereckého kraje.

Získat titul Firma roku nebo Živnostník roku 2011 letos přilákalo rekordní počet podnikatelů. Do soutěží, jejichž odborným garantem je Hospodářská komora, se přihlásilo 5857 podnikatelů, což je oproti loňskému roku nárůst o 42 %. Do poloviny října budou probíhat krajská kola, která jsou přístupná široké veřejnosti. Kalendář krajských kol a další informace o soutěži jsou k dispozici na www.firmaroku.cz. Slavnostní vyhlášení celostátních vítězů soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011 proběhne 7. prosince v Praze a bude možné jej sledovat v přímém přenosu na ČT24.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina