archív aktualít rok 2011

Pilaři se na podzim sejdou v logistickém centru ASKO

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
SDP-logoPravidelné podzimní odborné setkání Společenstva dřevozpracujících podniků v České republice (SDP) se letos uskuteční 4. listopadu 2011 v Praze. Zástupci malých a středních pilařských provozů, seskupených v tomto sdružení, se tentokrát sejdou na půdě akciové společnosti ASKO, která patří mezi tuzemské prodejce výrobků dřevozpracujícího průmyslu. 
Účastníci setkání si nejprve prohlédnou nově zrekonstruovaný showroom ASKO v Praze na Pankráci. Po přemístění do sídla společnosti v Praze – Uhříněvsi bude následovat prohlídka logistického a distribučního centra firmy, při které budou účastníci informováni kromě jiného také o podmínkách možné spolupráce s hostitelskou firmou, která je rovněž členem SDP.
Po ukončení prohlídky bude pokračovat tradiční program SDP zaměřený především na vývoj situace v zásobování dřevní hmotou na tuzemském trhu a na opatření související s touto stále žhavou problematikou, která představenstvo SDP učinilo od květnové výroční valné hromady, a to jak samostatně, tak ve spolupráci s Konfederací lesnických a dřevařských svazů či s jinými sdruženími a asociacemi. Po ukončení oficiální části programu se zájemci budou moci zúčastnit neformální diskuse při posezení v restauraci hotelu Park Holiday v Praze – Benicích.
Akce bude již tradičně otevřena také zájemcům z řad odborné veřejnosti, kteří nejsou členy sdružení. Členské firmy již obdržely pozvánku od společnosti ASKO a v průběhu měsíce října jim bude zaslán ještě podrobný časový harmonogram odborného setkání. Ostatní zájemci budou moci získat podrobnější informace na webových stránkách www.sdpcr.cz nebo v sekretariátu SDP ČR u Ing. Nováka na adrese: Společenstvo dřevozpracujících podniků ČR, Vančurova 7, 586 01 Jihlava, tel.: 567 308 891, e-mail: fandanovak@volny.cz.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina