archív aktualít rok 2011

Nejlepšími konstrukcemi jsou lávka u Veveří a návrh tělocvičny

ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

LavkaV sobotu 27. srpna byli vyhlášeni první vítězové soutěžní ankety Dřevěná stavba roku 2011, kterou vyhlásila Nadace dřevo pro život. Vyhlášení a slavnostní předání cen autorům nejlepších děl v kategoriích návrhy a realizace dřevěných konstrukcí proběhlo na mezinárodní výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích.

Mezi návrhy si nejlépe vedla konstrukce tělocvičny od Jána Michálika, mezi realizovanými projekty nejvíc zaujala dřevěná lávka Lesů ČR na lesní cestě u hradu Veveří, kterou postavila společnost CB s.r.o. Obě konstrukce zvítězily v hlasování veřejnosti a navíc se prosadily i mezi tři vítěze hodnocení odborné poroty. Tu z návrhů zaujalo také zastřešení haly pro dřevoobráběcí zařízení od Josefa Šindeláře a rozhledna v Heřmanicích od Jana Macha. Z realizovaných konstrukcí pak u odborníků „zabodovaly“ i farma Čapí hnízdo a rozhledna Bohdanka, obě od společnosti TAROS NOVA s.r.o.

Sobotou však Dřevěná stavba roku 2011 neskončila. Naopak, před sebou má nejatraktivnější část – kategorie dřevěných domů. Ty mohou zájemci o účast v soutěžní anketě přihlásit až do 18. listopadu. Široká veřejnost pak dostane možnost dát hlas svým favoritům od 14. prosince do 14. února na webu www.DrevenaStavbaRoku.cz, kde jsou k dispozici veškeré informace o soutěži.

Vítězné dřevěné konstrukce: Dřevěná lávka Lesů ČR na lesní cestě u hradu Veveří (CB s.r.o.) a návrh konstrukce tělocvičny (Ján Michálik)
Lavka1 Telocvicna
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina