archív aktualít rok 2011

Soutěž Nábytek roku 2012 bude vyhlášena 6. září

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nabytekroku2012Představenstvo Asociace českých nábytkářů (AČN) přijalo na své schůzi dne 4.8.2011 „Propozice soutěže NÁBYTEK ROKU 2012“. Vyhlášení Nábytku roku 2012 proběhne na tiskové konferenci 6.9.2011 při zahájení výstavy For Interior v Praze.

Jedná se již o třetí ročník celostátní soutěže o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce, kterou i letos AČN vyhlásí pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, CzechTrade, Design Cabinet CZ a Unie profesionálních designérů ČR. Hlavním cílem soutěže je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice s důrazem na kvalitní design. Soutěž umožňuje bližší poznání a rozbor výrobků českých nábytkářů. Zkvalitňuje informovanost a odborné i laické veřejnosti představuje spektrum současných špičkových výrobků v českém odvětví výroby nábytku. Podtrhuje fakt, že se v České republice kvalitně designovaný nábytek nejenom vyrábí, ale i vyvíjí.

Ocenění může získat nábytek, který je vyráběn firmou se sídlem v České republice. Termín pro přijímání přihlášek do soutěže Nábytek roku 2012 je do 15.1.2012. Přihlášeny mohou být produkty, které vznikly v období předešlých tří let od vyhlášení soutěže. Propozice soutěže s detailními informacemi budou zveřejněny na stránkách AČN www.czechfurniture.com.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina