utorok, 18. december 2018

Registrácia     

O významu designu pro každodenní život není třeba diskutovat. Je ale nesmírně těžké a současně důležité vychovat profesionály, kteří budou společnosti poskytovat krásnou službu – navrhovat pro ně předměty denní potřeby všeho druhu včetně nábytku. Jedním z výchovných nástrojů je pořádání soutěží a výstav. Právě ty totiž mohou ještě více přiblížit design veřejnosti a studentům umožnit konfrontaci svých projektů s konkurencí.

Do nového školského roku vstúpili žiaci SOŠ drevárskej Topoľčany slávnostným stretnutím s ministerkou školstva, vedy, výskumu a športu SR JUDr. Mgr. Martinou Lubyovou, PhD. Uznanlivo sa vyjadrila na adresu školy, že docielili výrazný pokrok v zapojení sa do duálneho vzdelávania pre odvetvie spracovania dreva. Riaditeľ školy Ing. Miloš Bobula – pri prehliadke školských dielní – požiadal o podporu predloženého projektu rekonštrukcia dielní IROP.

Na výstavišti PVA EXPO v Praze Letňanech proběhl v pátek 21. září závěrečný den finálového kola 22. ročníku „mezinárodní“ soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. Česko-slovenské finálové klání, které se konalo v rámci doprovodného programu stavebního veletrhu For Arch 2018, vyneslo na stupně vítězů šestici nejlepších truhlářských adeptů. A to již podruhé v řadě nejen z České republiky, ale stejně jako v předchozím 21. ročníku i budoucí truhláře ze slovenské SOŠ drevárskej Spišská Nová Ves, kteří se z loňské druhé příčky tentokrát posunuli až na tu nejvyšší.

Odborný časopis na podporu drevárskej a nábytkárskej výroby.

Zásady spracovania osobných údajov

Uložiť

Uložiť

Newsletter

Prihláste sa pre prijímanie newsletter-a. Nezmeškáte tak žiadne aktuálne novinky.

Rozosielame iba dôležité informácie. Nespamujeme!