utorok, 23. október 2018

Registrácia     

Skandinávští výrobci nábytku jsou známí svým silným vztahem k přírodním materiálům. Jejich tvorba v duchu myšlenky „Green Living“ (zelené bydlení) je na světových veletrzích nepřehlédnutelná. V tomto duchu např. dánská společnost Andersen Furniture A/S jako svoji novinku představila roztahovací jídelní stůl pro 6–12 osob, v katalogu označený jednoduše pořadovým číslem jako T7 TABLE.

Kúpele Bojnice investovali za účelom rozvoja turistického ruchu a skvalitnenia relaxu návštevníkov kúpeľov do ďalšej atrakcie – sprístupnili vyhliadkovú vežu s neopakovateľnými pohľadmi do širokého okolia. Postavená je v nadmorskej výške 500 m na východnom úpätí Malej Magury na území borovicových lesov.

Pokud při navrhování židlí uvažujeme pouze v rovině funkčnosti, s největší pravděpodobností sice docílíme vysokého komfortu sezení, ale jak známo, riskujeme to, že potencionální zákazník kolem našeho produktu projde bez povšimnutí. Je tedy zřejmé, že pro úspěšný prodej výrobku není důležitá pouze funkce, v případě židlí komfort sezení, ale taktéž zajímavý a neotřelý vzhled (nebo originálně pojatý způsob propagace), který na první pohled upoutá zákazníkovu pozornost a vyzve ho k usednutí. Pozornost výrobců u takových produktů pak poutá i jejich konstrukce.

Odborný časopis na podporu drevárskej a nábytkárskej výroby.

Zásady spracovania osobných údajov

Uložiť

Uložiť

Newsletter

Prihláste sa pre prijímanie newsletter-a. Nezmeškáte tak žiadne aktuálne novinky.

Rozosielame iba dôležité informácie. Nespamujeme!