neděle 19. srpen 2018 2:42
Registrace    

Inzerce

Hledáte pomoc při realizaci liniového osvětlení? Známe Vaše potřeby a splníme Vaše očekávání. Krátká věta: Děláme věci, které fungují, v sobě zahrnuje profesionální péči a poradenství, které spolu se servisem ruční dílny zajistí bezškodný průběh zakázek.

Jedným z nadšených advokátov dreva a drevených konštrukcií je na Slovenku prof. Ing. Jozef Štefko, PhD. vedúci Katedry drevostavieb Drevárskej fakulty na Technickej univerzite vo Zvolene. Aj vďaka jeho odborným príspevkom do kvalifikovanej diskusie o výhodách drevených konštrukcií nielen na bývanie, vďaka osobnej angažovanosti v témach, ktoré sa týkajú realizátorov drevostavieb, ale i vďaka jeho záujmu o drevenú matériu sa dobré meno drevostavieb na Slovensku šíri do odbornej i laickej verejnosti.

Odborný seminár „Drevo – štruktúra a vlastnosti“ (vo februári 2018) bol sumarizáciou tém a všetkých oblastí, ktoré Dr. h. c. prof. RNDr. Marián Babiak, PhD. rozvíjal v prednáškach a vedecky dokazoval počas takmer 40-ročného pôsobenia na Technickej univerzite Zvolen. Jubilejnú medailu rektora mu počas seminára odovzdal dekan Drevárskej fakulty prof. Ing. Ján Sedliačik, PhD. Vedecká rada univerzity mu následne (v apríli 2018) pri príležitosti 70-ročného životného jubilea schválila udelenie čestného titulu „Profesor emeritus“.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!